17 mar 2013

1 - 5 stycznia 2013r. ( opowiadanie cz.1 )

1 stycznia 2013r.

Jadę tam jutro. To już pewne. Mają mnie za jakąś wariatkę. Powiedziałam im wszystko, zwierzyłam się a oni co ? Jak mnie potraktowali ? Mamo dlaczego ?

2 stycznia 2013r.

Jestem tu. Okropnie wściekła. Białe ściany, białe łóżka, pielęgniarki w białych strojach, i on - chłopak. Siedzi w drugim pokoju. Dzieli nas tylko wielka szyba. Już na ścianę ich nie było stać ?

3 stycznia 2013r.

Boże co za palant ! Przy nim nie da się spać ! Dzieli nas tylko szyba, ale przez nią wszystko słychać ! Wrzeszczy i skacze po tym łóżku jak wariat. No tak, ale przecież ten szpital jest dla takich jak on. Właśnie. Dla takich jak on, a nie dla mnie ! Mamo, co ty zrobiłaś ?!

3 stycznia 2013r.

Nie zmrużyłam oka przez całą noc. Nie dość, że ten wrzeszczał na całe gardło to jeszcze przyprowadzili nowego pacjenta i normalnie se gadali jakby to był dzień, a nie trzecia w nocy. Rano dali mi jakieś cholerne tabletki. Myślą, że pomogą. Wręcz o tym wiedzą ! A właśnie, że nic nie wiedzą. Ja ją widziałam. Wiem o tym. Mamo, dlaczego oni mi nie wierzą ?

4 stycznia 2013r.

Rano, gdy wychodziłam z łazienki zobaczyłam leżącą w rogu żyletkę. Zgłupiałam. Co ona tam robi ? Przecież codziennie wszystko kontrolują. Zauważyliby ją ! Może to tego chłopca ? Może on się tnie ? Zgłosić to ? Nie. Obiecałam sobie, że nie będę się w nic mieszać. Kiedyś to w końcu zauważą.

5 stycznia 2013r.

Jest pierwsza w nocy. To jest straszne co ten chłopak wyprawia. Zaczynam się go bać. Właśnie podchodzi. Podchodzi do tej szyby. Jest zaparowana . . .  zaczyna rysować na niej . . .  rysuje drzewo . . .  gałąź . . . . linę . . . .  powieszoną kobietę . . . . .  małą dziewczynkę stojącą przy drzewie. Dość !!


Moja twórczość, proszę o nie kopiowanie. ( chociaż i tak by ktoś takiego badziewia nie skopiował xD )

Z tamtym opowiadaniem klik i jesteście :) to nie wiem co będzie ;P Nie mam weny, na dalsze pisanie. Może kiedyś do niego powrócę  ;)

Z tym konkursem, to trochę później go zorganizuję :)


Mam nadzieję, że opowiadanie w rodzaju pamiętnika się spodobało ? 

Paola

3 komentarze:

  1. Ciekawe <3

    Zapraszam do mnie :)
    http://nutellaaneciok.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń