25 gru 2012

Charleniexo - ciekawe i łatwe fryzury !

Hej !
Wiem że może czekacie na te posty które podałam w tamtym, lecz mam takie urwanie głowy, że nie mam zbytnio czasu żeby dać jakąś dłuższą notkę, może dzisiaj zacznę a juro skończę i opublikuję.
Najpierw rano pojechałam z rodziną do cioci, przyjechaliśmy o 17:00 i zaczęłam się za lekturę ponieważ chcę szybko zacząć czytać moje ''Tunele''<3<3<3 A ta lektra jest taaaaaka . . . . męcząca ! Serio xD
Po niej mnie normalnie głowa boli, ale to nic wytrwam -.- Robię se też notatki z tej książki żeby później na sprawdzian umieć. Ona sie zwie ''Język Trolli''. Pokazywałam już wcześniej ją :


Ale okejj jutro dodam jakiś ciekawy post a dzisiaj dam tak na szybko, fajną, nowo-poznaną przeze mnie vlogerkę. Jej kanał na yt to charleniexo . Spodobały mi się vlogi o fryzurach jakie ona tam pokazuje. U innych są naprawdę trudne do zrobienia a u niej wręcz przeciwnie! Są bardzo łatwe do wykonania :)

Proszę ! Macie tu jej jeden filmik. Jak zaciekawieni więcej kilkajcie w jej kanał który napisałam i będziecie mieli więcej filmików.

Aaahaaa piszcie proszę o czym chcecie żeby był post jutro. Czy o Japonii, psach, poradach np. Jak zaoszczędzić, jak zadbać o paznokcie czy może porady co do bloga ? Proszę piszcie bo ja mam tyle pomysłów a nie wiem od czego zacząć i czy ktoś będzie to czytał. Pomóżcie ! Macie propozycje podane w poprzednim poście :3
Buziaki !  

1 komentarz:

  1. Wesołych Świąt :*
    Dobra notka ;)
    ZAPRASZAM: http://otiscodzien.blogspot.com/ :D

    OdpowiedzUsuń