14 lis 2012

Rób zdjęcia i filmiki lustrzanką, to podstawowe rzeczy na blogu .!

Hei
Dzisiaj tak sobie siedziałam oglądając różne blogi i rozmyślałam nad tym, co trzeba zrobić żeby twój blog był sławny i się o nim mówiło.
Wkurza mnie właśnie to że, trzeba na pewno nagrywać jakieś filmiki.....
I to jakimś drogim aparatem.! Ale  musi to być na pewno lustrzanka -,-
Nie mam lustrzanki więc nie będe miała fajnego bloga, ale zamierzam kupić wtedy mi się oglądalność podniesie, bo będe miała ciekawsze zdjęcia . . . .
 To są najważniejsze rzeczy żeby twój blog był ''fajny'', po przez nagrywanie filmików :
- Musisz mieć na pewno drogie i fajne ciuchy - bo jeżeli ktoś ci napisze na e-mail'u, że masz nakręcić filmik o twojej szafie, ubraniach, to na pewno nikt nie będzie go oglądał jeśli masz 3 pary spodni i kilka bluzek, bo to przecież ''nie fajne''
- Musisz mieć ciekawy pokój - przecież będziesz na pewno kręcić filmik : room tour.! Wiięc nie możesz dzielić pokoju z rodzeństwem, albo po prostu nie możesz mieć nie ciekawego pokoju....
- W każdym filmiku musisz mówić co gdzie kupiłaś , np. te łóżko kupiłam w IKEI, tą moją najlepszą bluzkę w groszki kupiłam w H&M
- Pamiętaj : zawsze musi ci się coś nie podobać. Np. teraz pokażę wam moje bluzki, o ta mi się akurat nie podoba i jej nie ubieram bo jest taka zbyt jasna, albo : już dawno prosiłam mojego tatę żeby mi zawiesił półkę nad moim łóżkiem, ale on wiecznie jest zajęty -,-, lub : kolor moich ścian w pokoju mi się nie podoba, chciałabym coś w tym pokoju zmienić.
- Na pewno musisz chociaż jeden filmik nakręcić o :
* Swoim pokoju
* Jakimś wyzwaniu
* Swojej torebce/plecaku
* Jakichś tagach  np. tag: 20 pytań o blogu
* Swojej szafie
* Jak się malować
To są typowe filmiki, dzięki nim na pewno zwiększysz popularność na swoim blogu. Bez filmików przecież życie było by nudne, no nie.! ?
Aaaaaa i musisz jeszcze robić te jakieś outfity czy jakoś tak, to oczywiście też jest ważne..
Musisz też mieć też fajny nagłówek, bo bez nagłówka to nici . .. . .Ciekawy i ładny nagłówek to przecież PODSTAWA.!

( Wszystko było pisane, z pewnym oburzeniem i ironią, nie wiem czy to tak przeczytaliście i zrozumieliście, tytuł posta z resztą też :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz